Huzurlu Bir Atmosfer Sunan

Lagoon Villaları

İç mimarı tasarımı MSE tarafından üstlenilen, Antalya Belek’te bulunan Amber Lagoon Villaları göçebe yaşam tarzı ve doğayı konaklama alanlarında buluşturarak huzurlu bir atmosfer sunuyor. 

20 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’de ve yurt dışında pek çok farklı ölçek ve fonksiyonlarda mimari ve iç mimari projeler tasarlayan MSE imzalı Amber Lagoon Villaları, Antalya’nın en gözde destinasyonlarından biri olan Belek’te göçebe yaşam tarzını, doğayı ve premium yaşam alanlarındaki huzurlu konaklamayı heyecan verici bir deneyimde buluşturuyor.

Mimar Hüray Erk ve Mimar Kağan Erk liderliğindeki MSE, göçebe yaşam tarzının özellikleri gereği doğanın ve doğal unsurların özel yaşam alanlarıyla uyum içinde birleştiği Regnum Carya bünyesindeki Amber Lagoon Villaları’nda konaklayanlara günlük yaşamlarına ara verebilecekleri bir atmosfer sunuyor.

Göçebe yaşam tarzı

Projenin “Lagün Villaları” bölümünde bir oda ve bir yaşam alanından oluşan 44 villa ile iki oda ve bir yaşam alanlı 15 villa olmak üzere 59 premium villa bulunuyor. Ayrıca Lagoon Villaları’nda masaj odaları, fitness merkezi, sauna ve Türk hamamı içeren bir spa alanı ve teraslı bir yemek alanı da mevcut. Villalar ve ortak alanların tasarımındaki göçebe yaşam tarzı fikri, doğayla ve doğal unsurlarla bütünleşerek huzurlu bir atmosfer oluşturuyor.

Amber Lagoon Villaları’nda insanların ruh ve beden sağlığı ön planda tutulduğu için pandemi, tasarım kurgusunda önemli bir rol oynamış. Göçebe yaşam tarzı, doğanın ve doğal öğelerin kullanımı fikirleri de proje boyunca tasarımın şekillenmesine yardımcı olmuş. Doğal malzemelerin tercih edilmesi projenin tasarım fikrini destekleyerek duyusal deneyimin zenginleştirilmesine olanak sağlamış.

Proje Adı: Regnum Sun Zeynep
Proje Yeri: Belek, Antalya
Mimari Proje: Rasyonel Tasarım
İç Mimari Proje Ofisi: MSE 
İşveren: Carya Turizm Yatırımları A.Ş.
Proje Başlangıç Yılı: 2021
Proje Bitiş Yılı: 2023
İnşaat Başlangıç Yılı: 2021
İnşaat Bitiş Yılı: 2023

Bunlar da ilginizi çekebilir:

_TEO6176
_TEO6142
_TEO6104
_TEO6085
_TEO5900

Yorum Yaz

{{user.tamisim}} {{user.tamisim}}