Social Media Awards'dan

Ağacınİzinde.com'a Ödül!

Yıldız Entegre’nin destekleriyle geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan ve mimari ile tasarımı odağına alan iletişim platformu Ağacınİzinde.com, sosyal medyanın ve dijital dünyanın en iyilerinin belirlendiği Social Media Awards Turkey 2021’de ‘Kurumsal Blog’ kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu sene 5’incisi düzenlenen, Deloitte Türkiye’nin ise değerlendirme sürecine dahil olduğu Social Media Awards Turkey 2021’de ödül sahipleri açıklandı. Türkiye’nin önde gelen medya şirketleri ve pek çok sektör paydaşının fikir önderi olarak yer aldığı 60 kişilik jüri tarafından belirlenen ve 50'den fazla sektörde, toplam 46 binden fazla sosyal medya hesabının performansının ölçümlendiği yarışmada Yıldız Entegre, Ağacınİzinde.com platformuyla ‘Kurumsal Blog’ kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Etkileşime ve bilgi paylaşımına açık, yenilikçi bir blog anlayışıyla tasarladığımız Ağacınİzinde.com'da, mimarlık ve tasarım dünyasında olup bitenlere ve yeniliklere bakarken önceliğimizi, doğayla bağlarımızı güçlendirecek tasarım ilkelerine dayanan mimari yaklaşımlar oluşturuyor. Malzeme, biçim, renk ve doku seçimleriyle insana kendini iyi hissettiren mekanların, yerin ruhuna ve hafızasına uygun yapıların izini sürüyoruz.

Platformda, zamanın ruhunu yakalayan fikirlerden öncü portrelere, doğadan, bilgi ve yaratıcılıktan ilham alan sürdürülebilir projelere dair hikayelerinin yer aldığı haber ve videolara kadar okurlara 360 derece bir içerik dizisi sunuluyor. Hedef kitlesini mimarlar, tasarımcılar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, öğrenciler, akademisyenler ve tasarım odağında iş yapan profesyonellerin oluşturduğu platform aynı zamanda, yorum ve eleştiriler ışığında kişilerin seslerini duyurabilecekleri ortak bir fikir platformu niteliği taşıyor.

“Ağacın İzinde” mottosuyla yenilikçi tasarım anlayışı çerçevesinde çalışmalarına devam ettiklerinin bilgisini paylaşan Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, “Doğadan aldığımız ilhamla tasarladığımız ürünlerle bu zamana kadar birçok insanın hayatına dokunduk. Ağacınİzinde.com da yine bu anlayışla hayata geçirdiğimiz, mimari ve tasarım dünyasında bulunan herkesi ortak paydada buluşturmayı hedeflediğimiz bir platform oldu. Yayın hayatına kısa bir süre önce başlamış olmamıza rağmen, bu denli önemli bir platformda ödüle layık görülmek ve yaptığımız işin doğru amaca hizmet ettiğini görmek bizi çok mutlu etti. Önümüzdeki dönemde de insana ve doğaya saygı kapsamında yenilikçi yaklaşımlarımızla ve çalışmalarımızla sektörümüze değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

New Project - 2021-06-03T081259.839

Yorum Yaz

{{user.tamisim}} {{user.tamisim}}